Send oss en forespørsel og fortell hva det er du ønsker vi skal gjøre hos deg.

Vi vil ta kontakt med deg så raskt vi kan, helt uforpliktende. Ingen jobber er for små eller for store!

38 17 88 88

Industrigata 5, 4632 Kristiansand

Org. nr: 910 405 004

Vakttelefon 971 58 000
Må du ha hjelp umiddelbart, kan du ringe oss på vakttelefon etter normal arbeidstid.

Administrasjon

Prosjektledere

Prosjektering

Energi, SD og automasjon

Fornavn Etternavn Tittel Tlf Epost
Oddmar Viken Tekniker brann/adk/innbrudd 97058756 oddmar@avitell.no
John Trygve Håverstad Tekniker Sd-anlegg 97058761 johntrygve@avitell.no
Tor Kenneth Bergland Tekniker adk/innbrudd/itv 98256811 torkenneth@avitell.no
Terje Arntsen Bersagel Montør 95472483 terje.arntsen@avitell.no
Sven Erik Augland Montør 45867149 svenerik@avitell.no
Thomas Beurling Bakkan Montør 48228502 thomas.beurling@avitell.no
Jesper Bergesen Montør 41351245 jesper.bergesen@avitell.no
Kim Brageskaal Montør 97004596 kim.brageskaal@avitell.no
Jørgen Egeland Thorsdalen Montør 97058764 jorgen@avitell.no
Øystein Eliassen Montør 92263030 oystein.eliassen@avitell.no 
Ole Jan Ellingsen Montør 98256808 olejan@avitell.no
Bent Bjørnar Erga Montør 40701084 bent.bjørnar.erga@avitell.no
Øyvind Fjellestad Montør
Joachim Gundersen Montør 40701081 joachim.gundersen@avitell.no
Torje Homme Montør 95255992 torje@avitell.no  
Nicolai Hovden Montør 47823149 nicolai@avitell.no
Jørgen Ibsen Montør 91593489 jørgen.ibsen@avitell.no
Even Janner Montør 94787090 even@avitell.no
Kåre Janner Montør 98256812 kare@avitell.no
Ole Jørgensen Montør 98256810 ole@avitell.no
Thomas Knudsen Montør 97058765 thomas@avitell.no
Andrew Lindland Montør 98256803 andrew@avitell.no
Richard Myhre Montør 95410491 richard@avitell.no
Anders Mykland Montør 99353922 anders.mykland@avitell.no
Martin Myrstad Montør 97058768 martin@avitell.no
Sveinung Møller Montør 97058766 sveinung@avitell.no
Jimmy Nguyen Montør 45867148 jimmy@avitell.no
Cavin Nilsen Montør 40701083 cavin.nilsen@avitell.no
Roy Martin Olsen Montør 97058767 roy@avitell.no
Stein Erik Roskifte Montør 98256806 steinerik@avitell.no
Siemen Seyffarth Montør 99324259 simen.seyffarth@avitell.no
Jesber Solli Montør 98458530 jesber@avitell.no
John Stausland Tronstad Montør 94880909 johnstausland@avitell.no
Thomas Regin Tednes Montør 97058755 thomas.regin@avitell.no
Kjartan Johan Waage Montør 45867147 kjartan@avitell.no
Sondre Bentsen Syvertsen Lærling
Ståle Bisgaard Holmen Lærling
Stian Erlandsen Torjesen Lærling
Tobias Haaland Lærling
Mikael Kile Lærling
Thor Gunstein Landsverik Lærling
Joakim Nilsen Lærling
Lasse Terjesen Lærling
Morten Thorsdalen Lærling
Tobias Vehus Lærling
Joakim Vetrhus Lærling